Skladová logistika pro e-shopy

Ve spolupráci s Comgate vám nabízíme možnost soustředit se na online podnikání a starosti s logistikou objednávek svěřit specialistům.

Skladová logistika pro e-shopy (fulfillment) zajišťuje skladování zboží, kompletaci objednávek, balení a doručení zboží k zákazníkovi. Zboží e-shopu je skladováno v jednom z logistických center ComGate. E-shop je propojen se skladovým systémem, takže pokyny k balení a expedici zboží probíhají na pozadí, zcela automaticky. Provozovatel e-shopu má tak volné ruce pro marketing, výběr nového sortimentu a další rozvoj svého podnikání.

Výhody externí skladové logistiky ComGate

Snížení fixních nákladů
Využíváte a platíte jen takovou plochu skladu, jakou opravdu potřebujete. Neplatíte ani mzdy zaměstnanců, jen za práci za odbavení jednotlivých zásilek. Minimalizujete tak své fixní náklady.

Zvládání výkyvů a špiček
Díky flexibilní skladové ploše a dostatečné kapacitě týmu fulfillmentu ComGate zvládnete sezónní špičky vašeho e-shopu: návrat do školy, Vánoce nebo jiná událost nebude mít vliv na rychlost doručení vašich objednávek zákazníkům.

Vše pod kontrolou a online
Sklad máte pod kontrolou prostřednictvím on-line systému. Vyřizování objednávek z e-shopu probíhá díky on-line napojení automaticky. I další operace, jako je naskladnění nového zboží nebo vyřizování reklamací, řešíte přes internet.

Úspory na obalovém materiálu i dopravě
Nemusíte se starat ani o nákup obalového materiálu, skladové a manipulační techniky nebo evidenci dobírek. Dopravu nakupuje ComGate ve velkém, a tak s námi získáte příznivé ceny za doručení zboží k zákazníkům v ČR, na Slovensku i po celé Evropě.

O ComGate

Skladovou logistiku pro e-shopy ComGate poskytuje více než 10 let. Aktuálně využívá 12 800 m2 skladové plochy v logistických centrech v Praze, Bratislavě a Týništi nad Orlicí. Pro více informací navštivte webové stránky Logistiky ComGate.

Pojďme do toho

2 + 6 =