Náš příběh

Jsme skvělá parta mladých lidí, kteří milují to co dělají. Webové a mobilní aplikace vyvíjíme více než 10 let. Firmu inSociety jsme rozjeli ve 4 lidech v roce 2015. Nyní nás je kolem 20 odborníků a máme přes 100 spokojených klientů. V týmu máme grafiky, programátory, kodéry, markeťáky, copywritery, fotografy a projekťáky. Externě spolupracujeme se spoustou firem. Díky tomu umíme klientům nabídnout komplexní služby od navržení počáteční strategie, přes tvorbu webu, mobilní aplikace, e-shopu, grafiky až po vytvoření reklamní kampaně. S klienty spolupracujeme dlouhodobě a poskytujeme jim kvalitní poradenství a podporu. Práce je pro nás koníčkem a žádná výzva pro nás není dost velká.

S klienty budujeme dlouhodobou spolupráci podporující jejich růst. David Sochora, jednatel

Jsme vám blíž

V naší Brněnské kanceláři už nás nenajdete. Přestěhovali jsme se blíž k vám. Nyní jsme s vámi všude, kde máte k dispozici mobilní signál. Naši kancelář jsme digitalizovali a přesunuli kompletně do online světa. Jdeme s dobou a zefektivňujeme procesy tak, abychom vám mohli poskytnout ještě lepší služby.

Chci vytvořit
e-shop

Pošlete nám vaši představu o novém e-shopu. Rádi vám doporučíme vhodné technické řešení a připravíme nezávaznou cenovou nabídku odpovídající vašim požadavkům.

13 + 9 =