Jak digitální cenovky fungují?

Digitální cenovky neboli elektronické štítky (ESL), fungují pomocí moderních bezdrátových technologií, aby umožnily aktualizaci informací o cenách a produktech v reálném čase. Zde je stručný popis toho, jak naše digitální cenovky fungují.

ChatGPT
 1. Cloud jako jádro systému:

  • Mozkem celého systému je náš inSociety Cloud, který slouží jako centrální platforma pro správu elektronických cenovek a řídí přenos dat.
 2. API propojení:

  • Díky našemu inSociety Cloudu, který umožňuje snadné napojení na váš informační nebo pokladní systém prostřednictvím API, dochází k efektivní výměně dat mezi systémy.
 3. Přenos dat:

  • Data z našeho cloudu jsou distribuována do všech prodejen prostřednictvím internetu, což zajišťuje aktuálnost informací na digitálních cenovkách.
 4. ESL Router:

  • Zákazník je vybaven speciálním ESL Routerem, který efektivně předá data z cloudu do jednotlivých digitálních cenovek a zajistí tak okamžitou aktualizaci informací zobrazovaných na elektronických cenovkách.
 5. Kapesní počítač s technologií NFC:

  • Pro práci s digitálními cenovkami v rámci prodejny lze využít kapesní počítač vybavený technologií NFC. Vestavěný skener čárových kódů umožňuje rychlé a snadné spárování cenovek s produkty v reálném čase.

Tímto způsobem digitální cenovky umožňují maloobchodníkům rychle a efektivně aktualizovat informace o cenách a produktech, což přináší flexibilitu a zlepšuje celkovou správu a prezentaci obchodu.