Plánujete modernizovat svůj podnik pomocí nejnovějšího IT vybavení, optimalizovat firemní procesy prostřednictvím digitalizace nebo automatizace? Pak by vás mohla zajímat možnost získat finanční podporu až ve výši 15 milionů Kč formou dotace. Ve 2. polovině tohoto roku bude k dispozici dotační výzva, která má za cíl podpořit využívání digitálních technologií a posílit tak výkonnost a konkurenceschopnost firem. 

Výzva je zaměřena na investice zahrnující širokou škálu technologií a hardware, jako jsou informační systémy pro digitalizaci agend, kybernetická bezpečnost, vnitropodnikové sítě, hardware pro vnitřní konektivitu a monitorovací systémy. Spadají sem informační a komunikační technologie (ICT) a systémy jako ERP, CRP nebo DMS. Čerpání služeb s ICT spojených jako například služby poradců, expertů nebo školení a různé další typy informačních systémů a hardware. 

Využijte tuto příležitost na pořízení digitálních cenovek, které jak už jistě víte, pomáhají zefektivnit práci a ušetřit náklady a čas vašich zaměstnanců. Díky digitálním cenovkám zmodernizujete váš byznys a budete tak o krok napřed před vaší konkurencí.                                     Pokud naopak ještě nejste seznámeni s tím, co to digitální cenovky jsou, určitě si přečtěte náš článek, kde jednoduše popisujeme proč papírové cenovky nahradí právě ty digitální.

 

Shrnutí důležitých informací:

Příjem žádostí od 07/2024.

Výše dotace 1 mil. Kč – 15 mil. Kč.

Čerpat lze na pořízení IT vybavení.

Určeno pro malé a střední podniky mimo Prahu (sídlo zde může být).

Míra podpory 30 – 60% podle regionu a velikosti podniku.

Více informací získáte na stránkách MPO.