Co umíme

V inSociety tvoříme webové a mobilní aplikace s důrazem na kvalitní uživatelské rozhraní. Naše projekty jsou malé i velké, ušité vždy na míru klientovi a jeho požadavkům. Nejčastěji vytváříme prezentační weby, internetové obchody, mobilní aplikace, serverové aplikace a připravujeme kreativní grafické materiály. Vyvíjíme interní firemní systémy pro podporu řízení firem, digitalizaci, reporting a zefektivnění firemních procesů. S klienty spolupracujeme dlouhodobě a poskytujeme jim kvalitní podporu.

Webové aplikace

Mobilní aplikace

Budování značky

Webové aplikace

Při návrhu webu začínáme od uživatelů, kteří jej budou používat. Vytvoříme obsah, který zaujme. Navrhneme uživatelské rozhraní, které je intuitivní. Naprogramujeme cokoliv od malého webu přes eshop po interní systém kompletně na míru požadavkům.

Velkou část naší práce věnujeme eshopům. Ty stavíme na platformách Shoptet nebo Prestashop. Tyto dvě platformy poskytují dobrý základ, na který můžeme navázat. Vytváříme vlastní šablony s designem vytvořeným na míru. Propojujeme eshopy s externími systémy. Doplňujeme funkce, které eshopy v základu nemají. Píšeme texty, které prodávají. Optimalizujeme rychlost, konverzní poměr a SEO. Navrhujeme strategie pro růst tržeb. Poskytujeme dlouhodobou správu a podporu.

Při tvorbě projektu s námi budete úzce spolupracovat. Vtáhneme vás do děje v každé fázi projektu. Díky tomu docílíme maximální efektivnosti vývoje na naší straně a maximální spokojenosti s výsledkem na vaší straně.

Uživatelský výzkum

Návrh UI / UX

Vývoj
& správa

Naše weby generují svým majitelům 250 milionů korun ročně. David Sochora, jednatel

Mobilní aplikace

U mobilní aplikace musí být uživatel vtažen do centra dění. Při tvorbě návrhu respektujeme požadavky uživatelů zjištěné z uživatelského výzkumu a používáme nejmodernější metody a trendy pro návrh uživatelského rozhraní. Zaměřujeme se na dobrou použitelnost kombinovanou s moderním čistým designem. K mobilním aplikacím většinou dodáváme serverovou aplikaci, která zajistí přehlednou správu obsahu pro administrátory na front-endu a ukládání dat, zpracování požadavků a komunikaci mezi uživateli na back-endu.

Návrh UI / UX

Android / iOS aplikace

Serverová aplikace

Design není to, jak věci vypadají. Design je to, jak fungují. Steve Jobs

Budování značky

Kreativita a schopnost odlišit se od konkurence je základní kámen úspěchu. Komunikujte správně své hodnoty a zaujměte své publikum na marketingových kanálech, které jsou pro ně přirozené. Silná brandová strategie spojená s kreativním marketingovým řešením vám pomůže pořádně nakopnout prodeje. Nejčastěji tvoříme nové značky pro vznikající startupy, nebo oživujeme zavedené značky, abychom nastartovali jejich růstový potenciál.

Obsahová strategie
& Copywriting

Strategie značky
& návrh loga

Grafické materiály
& online marketing

Prohlédněte si případovou studii

Chci vytvořit
e-shop

Pošlete nám vaši představu o novém e-shopu. Rádi vám doporučíme vhodné technické řešení a připravíme nezávaznou cenovou nabídku odpovídající vašim požadavkům.

7 + 12 =